Zygabox Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. 2021 

 

REGULAMIN SERWISU  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  REGULAMIN KANTORU

 

.

Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

Zygabox Sp. z o.o.

 

NIP: 125-171-29-68

REGON: 387732967

KRS: 0000873815

BIURO OBSŁUGI

 

kontakt@zygabox.pl

 

tel. - 508-707-175

Wpis do rejestru KAS pod nr: RDWW-3

SPRAWDŹ!

CZEŚĆ!

Nazywam się Łukasz, rynek kryptowalut poznaje już od 2015 roku kiedy to robiłem pierwsze transakcje na Bitcoin, do tej pory pamiętam pierwszy swój portfel oraz pierwszą transakcję i niesamowite emocje, które były z tym związane. Wtedy wydawało się to co najmniej dziwne.

Teraz kryptowalutami posługujemy się na co dzień. 


Od tego czasu jestem użytkownikiem oraz inwestorem na tym rynku. Poznaje coraz to nowsze projekty oraz tworzę filmy edukacyjne na temat kryptowalut. 


Stworzyłem to miejsce dla ciebie. 


Pośrednicze w realizacji Twoich zysków z kryptowalut. Pomogę ci wejść lub wyjść ze świata wirtualnych walut.


Jest to bezpośredni most miedzy gotówka a kryptowalutami, dzięki czemu możesz bezproblemowo wymieniać gotówkę na kryptowaluty i odwrotnie.


Doświadczenie zdobyte na rynku powala mi na swobodne poruszanie się w tej branży, dlatego też jeśli masz jakikolwiek problem z obsługą, zabezpieczeniem swoich walut chętnie pomogę pod względem technicznym.


Na miejscu w kantorze możesz również zakupić sprzętowy portfel do zabezpieczenia i obsługi swoich środków i w założeniu takiego walletu również pomagam na miejscu. 


Korzystając z Kantoru, masz zawsze pewność i bezpieczeństwo pochodzenia pieniędzy. Dysponuje najlepszymi na rynku liczarkami pieniędzy z certyfikatami, dzięki temu gotówka dla ciebie jest sprawdzona pod względem autentyczności oraz ilości. 


W gąszczu zmieniających się przepisów kantor jest jedynym miejscem, gdzie możesz dokonać zakupu lub sprzedaży swoich kryptowalut za gotówkę bez weryfikacji do 1000 euro. Powyżej tej kwoty będę musiał potwierdzić twoja tożsamość, dlatego też jeśli potrzebujesz większej kwoty niż 1000 euro (ok. 4500 zł) zapraszam z dowodem osobistym. 

Oczywiście Twoje dane są bezpieczne i przechowywane pod nadzorem. Nigdy nie mają prawa opuścić kantoru! Nie są one także NIGDZIE udostępniane (np. Urząd Skarbowy itp.) Są one tylko do dokumentacji kantoru. I są przechowywane 5 lat.


Będę dokładał wielkich starań, żeby Kantory Krypto Stacja były dla ciebie dostępne dokładnie gdzie potrzebujesz. Mam nadzieje ze niebawem będziesz mógł skorzystać z wymiany w innych miastach na terenie Polski. 


O wszystkich nowościach dowiesz się na stronie! Do zobaczenia w Kantorze Stacja Krypto! 
..................................................

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz bezpośrednio do mnie na e-mail przez forularz.

W taki sposób otrzymasz najszybciej odpowiedz.

PIŁSUDSKIEGO 243 

05-270 Marki 

508 - 707 - 175

kontakt@stacjakrypto.pl

@stacjakrypto